[]

Kimsesizlik

Nasıl sosyallesiyorsunuz yav?
 
Ne gerek var ya?

Edit: Bu işin sonu spora çıkacak demedi deme :)
Ben de spor demiştim niye tik yok?
  • Playground Love  (21.03.17 00:14:34 ~ 02:00:24) 
hocam az olsun, içi dolu insan olsun. iş çevresi önemli, ailenden çok işyerindeki insanları görüyorsun. okuyorsan okuldan aklı başında arkadaş lazım. İnsanlara selam ver, gülümse, arkadaşlarına naber de. Sosyalleşme birlikte zaman geçirmekle ilgili. Organizasyon, gezi, yemek vb. şeylere katılırsan insanlarla birlikte zaman geçirmiş, onlarla konuşmuş, sohber oetmiş olursun. Onlar seni tanır sen de onları tanırsın. Tanıdıkça ortak noktalarınız ortaya çıkar oradan bir muhabbet yürür falan.


  • AWD  (21.03.17 00:25:25) 
Sosyalleşmeyi bir spor veya hobi ile birleştirince kolay oluyor, örneğin bisiklet veya koşu gruplarına katılım gibi. Tanıştıkça yavaş yavaş sosyalleşmeye bşalıyorsunuz. Salt arkadaşlar olsun görüşelim takılalım sistemi bir yaştan sonra ilerlemiyor. Hobi ve aktivite grupları bu durumda daha mantıklı, sosyalleşme oranını siz belirleyebiliyorsunuz da =)


  • superior  (21.03.17 00:34:41 ~ 00:36:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.