[]

dolandirilmis mi?

Merhaba,

Cok yasli bir komşumuzun kapısına bir bayan gelip bir kac ürün satmis ucret almamis. uc ay boyunca gelip cok cuzi bir rakam alacagini belirtip kagitlar imzalatmis. Komsumuzun okuma yazmasi yok ne imzaladigini bilmiyor. Kendisine herhangi bir kagitta birakilmamis. Bu urunleri satanlar kimler nasil ogrenebiliriz? Hic umudumuz yok ama yinede sormak istedim.

Tesekkurler

 
dolandırılmış. etrafta başka dairelereapartmanlara vs uğramışlarsa belki bi ihtimal. apartaman/site/dükkan vs kamera varsa civarda belki bi ihtimal.


  • mahone  (21.03.17 00:04:16) 
geri verip cayabilir bu hakkı var.


  • bigbadabum  (21.03.17 02:04:31) 
Çok geçmiş olsun ya. Yakında kokusu çıkar nasılsa


  • anarsika  (21.03.17 02:08:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.