[]

90'lardan akılda kalan bir haber görüntüsü

mahkeme salonunda iki adamın arasında askerler duruyor. adamın biri askerlerin üzerinden uzanıp diğer adama vuracak gibi yapıyor. hakim'e de "bir tane vuracağım şimdi şuna" gibi bir şey söylüyor. kimdi bu? selçuk parsadan olabilir mi?

edit 1: iski skandalı'na epey baktım ama onun mahkemesi çok sakin geçiyor, benim dediğimde çok gergin bir ortam vardı. adam saldırmasın diye askerleri sokmuşlardı araya.

edit 2: "yumruğumla öldüreyim"e karakter ve durum açısından benziyordu ama o değil maalesef.

 
alkislarlayasiyorum.com

Benim aklımda direkt bu sahne canlandı :D
  • chicha  (21.03.17 00:06:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.