[]

stres azaltıcı hap

olarak ne önerirsiniz? rahatlatacak ama uyuşturup mayıştırmayacak günü kurtarsın yeter işte böyle ne biliyim konuşmalarda mülakatlarda eli ayağa dolandırmayacak bir şeyler.passiflora bi ara denemiştim ama çok etkisi yok gibi.

günü kurtarsın dedim ama çoğu bir ay kullanım şeklinde oluyor öyle de olur farketmez


 
bu tür haplara sıcak bakmıyorum çünkü bağımlılık yapıyorlar. stres azaltıcı deyince akla ilk gelen nane ve melisa bitkileri. bunların sade/ katkılı çaylarını tavsiye ederim.Bunları balla tatlandırarak tüketebilirsiniz. hem önümüz yaz, çaylarını soğutup soğuk çay olarak da tüketebilirsiniz.


  • AWD  (21.03.17 00:48:48) 
Dideral


  • hendek atlayan deve  (21.03.17 04:26:45) 
passiflora


  • silver apple  (21.03.17 11:58:05) 
viski.


  • e haliyle  (22.03.17 00:12:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.