[]

Über kullananlara soru.

Normalde İstanbul'da yaşamıyorum. 2 günlüğüne iş için buradayım. Otelden sağa sola giderken kullanacağım ama bir takım sorularım mevcut.

Uber xl olanlarda ücret çıkıyor ama taksi olanlarda ücret yazmıyor. Taksi daha mı uyguna geliyor? Takside ücret yazmadığından dün xl çağırdım.


 
Taksi daha uygun.


  • funl  (18.03.17 11:15:11) 
Normal bildiğimiz taksiyle gittiğimle aynı fiyata gidiyorum ben xl ile ama überin normali ne kadar bilmiyorum o yüzden direkt xl çağırırım hep.


  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (18.03.17 15:14:09) 
Dün hem normal taksiye hem de Über e de bindim. Bu überin xl harici olanları normal sarı taksiymiş. Fiyatı da aşağı yukarı aynı tuttu.

Über xl ile 64 TL
Sarı ticari ile 67 TL
  • la rana  (19.03.17 13:19:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.