[]

Durum Ciddi - Beşiktaş'ta Ev Arkadaşı Aranıyor

Şaka bir yana hakkaten durum ciddi. Acilen Beşiktaş'taki dayalı döşeli hiçbir masraf yapmadan sorunsuz taşınmaya hazır eve bir ev arkadaşı bulmalıyım. Kadın ev arkadaşı arıyorum. Kira öğrenci işi pek değil ama anlaşılır.

Moderatörlerden rica etsem biraz yukarda tutabilir misiniz?

Çok teşekkürler
Selam

 
kira ne kadar? onu bilseydim yönlendirebilirdim birilerini. böyle cidden sıvacı arar gibi ilan açmak itici olmuş yevmiye dolgundur der gibi. bence daha açık yazın, buradan bulursunuz.


  • Bowie  (17.03.17 17:15:14) 
Özelden msj attım 3 gün oldu cevap gelmedi. Pek acil değil sanırım :)


  • veritas89  (20.03.17 13:52:47) 
konum büyükhanlı residansa yürüyerek 1 dakika barbaros'a ise 4-5 yürüyerek 4-5 dakika mesafede.

evde kahve makinesinde kurutmalı çamaşır makinesine herşey bulunuyor. Evin tüm eşyaları 1 sene önce alındı. Çoğunluğu iyi markalı şeyler.

Odada çift kişilik yatak gardrop tül perde komidin avize herşey var. hepsi bir yıllık.

ben büyük bir şirkette ticari pazarlama müdürüyüm 28 yaşındayım. zamanımın yarısını yurtdışında geçiriyorum, haftasonları yokum.

Ev 3+1 bir tane daha mimar arkadaş var ama o da beni gibi eve yarı yarıya uğruyor.

Ev daha çok otel formatında diyebilirim yani :)

Tek beklentim temiz dürüst bir insan. yatmadan yatmaya geliyoruz. Bu sebeple bu zaman içerisinde de huzurlu olma derdindeyim ben daha çok.Gayet açık fikirliyiz, kimse kimseyi rahatsız etmedikçe misafir, evcil hayvan vs bizim için okey.

Çıkan arkadaş dubai ye taşındı geçen ay. 1250 lira ödüyordu herşey dahil (digitürk+internet+su+elektrik+aidat+doğalgaz+oda kirası+evdeki sarf malzemeleri)

Lakin ben oda boş kalsın istemiyorum çünkü daha eşyaların borcunu ödüyorum ve maddi olarak zorluyor beni bu sebeple fiyat konuşulur.

İstediğiniz zaman da gelip görebilirsiniz.
  • essential  (20.03.17 15:06:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.