[]

Yazıcı çıktısını düzeltme

Çıktısı alınmış bir yazı var diyelim. Beyaz kağıt üzerine siyah yazıyla. Yazı üzerinde düzeltme yapmak istiyorsam eğer düzeltilmiş haliyle yeni çıktı almak yerine hatalı kağıt üstünde düzeltme yapabilir miyim? Hatalı kelimenin bulunduğu alanı yazıcıyla beyaza boyamak ve ardından aynı alana doğru kelimeyi yerleştirmek gibi yani.

Mümkün müdür bu? Elimde şu an yazıcı olmadığı için deneme yapamıyorum. Google'ladığım zaman da çok alakasız şeyler çıkıyor.


 
bulundugu satır ve sütun koordinatlarını iti hesaplarsan word dosyasinda sadece o hatali kelimeyi yazip solu sayfayi yaziciya koyarsan olur. ben 3 4 sefer deneme yanılma yapa yapa bulurum. imkanin varsa uğraşma.


  • burty  (14.03.17 00:31:51) 
Vakit ve imkan bulurum sorun olmaz. Mantık doğru mu peki? Önce beyaza boyayıp sonra kelimeyi koordinatlarına uydurarak yazdırmak..? Yazıcılar beyaz yazdırıyor mu onu da bilmiyorum gerçi.


  • IncredibleMau  (14.03.17 00:34:17) 
beyaz yazan yazıcı yok gibi bir şey.
şerit daksil falan var ancak aklıma gelen, ama o da epey belirgin olur.

  • gkhncnzdgn  (14.03.17 00:54:32) 
Kusursuz bir düzeltme mümkün değil anladığım kadarıyla. Kes yapıştır kopyala malesef çözüm değil. Aynı kağıt üzerinde düzeltme yapmam gerek.


  • IncredibleMau  (14.03.17 02:02:17) 
Yazıcılarda beyaz boya bulunmaz bu yüzden mümkün değil.


  • uyusam iyi olur  (14.03.17 03:18:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.