kedi göz akması ve leke

beyaz iran kedim var ve gözleri akıyor bildiğiniz gibi. nemli pamuk ile her gün gözlerini siliyorum ama kahverengi lekeler göz kenarı tüylerinden hiç çıkmıyor. borik asidli karışımlar var onlarla silsem geçer mi bu lekeler ?

özel göz temizleme solüsyonları var iran kedileri ve benzer cinsler için.
veterinerinize bir sorun, belki onlar lekelerin çıkmasını ya da oluşmamasını sağlıyordur.
içeriği nedir bilemiyorum, belki borik asitli karışımlara benziyor olabilir.
  • blatta hiberna  (01.03.17 01:04:22)
eğer iltihap yoksa ılık çayla silerseniz gözlerindeki akıntıdan dolayı oluşan yapışıkıkları, geçecektir bir süre sonra. Yok iltihap gibi bir durum, yaralanma vs bir durumdan dolayı akıntı varsa bir krem veya damla kullanmadan geçmez kolay kolay.

  • evandro roncatto  (01.03.17 01:22:38)
@evandro roncatto:

çay da biraz renk bırakıyor beyaz kedilerde.
  • blatta hiberna  (01.03.17 01:25:50)