[]

sevgiliyle haftasonu kaçamağı?

ya diyoruz ki mesela kapadokyaya gidelim iki gün, güzel güzel otellerin fiyatları uygun, bazı sebeplerden dolayı giderken otobüs dönerken uçak yapabiliyoruz ama otobüsle gidince gün ölecek, bi de otele vermediğimiz parayı yola vermiş olacağız.

tekirdağa gidelim yakın olsun falan dedik, bookingden bakıyorum köpek bağlasan durmayacak puanı 6 olan otellerin gecesi 100 lira? airbnb desen kötü kötü evler.

valla nereye gidelim bilemedik var mı bi öneriniz? yol ve otelin çok kazık olmayacağı. teşekkürler

 
Eskisehir
Bursa - tirilye

  • kuehles blondes  (18.02.17 15:28:58) 
Kaçmağın kelime anlamı bu değil :( 100 lira çok değil.
Bu mevsimde pamukkale termal otelleri iyidir.

  • kargn  (18.02.17 16:02:45) 
Sapanca
Bolu Abant
Kartepe
  • mutlusismankedi2015  (18.02.17 16:55:02) 
Çanakkale


  • catch the arrow  (18.02.17 19:08:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.