ekşidefe nasıl olmalı?

Daha önce şöyle bir duyuru açıp siteyi duyurmuştum:

www.eksiduyuru.com

Bilen ve siteye giren çok az kişi vardır belki de ancak sizlerden fikir almak istedim.

Sitede eklenmesini veya değiştirilmesini istediğiniz. Şu şöyle olsa daha iyi olurdu dediğiniz bir şey var mıdır?

Mesela listede çok kısa entryler veya sadece bkz. verilerek favori toplamış entryler olmasın der misiniz? Böyle bir şey olsa belki daha kaliteli entryler ön plana çıkar. Ne düşünüyorsunuz?

www.eksidefe.com

Mobil uyumu yok sanırım şuan tuvaletteyim telefon powerbanka bağlı Wireless mevcut Spotify açık senin sitede vakit öldürmek için çok müsait ortam fakat ben girdiğim zaman hiç bir yere tıklamadan entryleri parmağımı kaydıra kaydıra okumak isterim.

  • gozu acik sevisen yahudi  (18.02.17 10:50:10)
@gözü açık sevişen yahudi

site wordpress temasında çalışıyor dolayısıyla mobil görünümü biraz yok gibi. ama yine tek tek entryler okunabilir yeni sekmede. o dediğiniz gibi tıklamalı açılmalı şekilde tek sayfada okunabilir olarak olması için bayağı bir uğraşmam gerekiyor. amatör olarak bunu bile 1 haftada yaptım :)
  • mr.goodcat  (18.02.17 10:55:56)
Yani emeklerini takdir ediyorum ben beklenti olarak söyledim işte :) Ellerine sağlık yine ben debe sevici olarak uğrarım arada :)

  • gozu acik sevisen yahudi  (18.02.17 10:58:35)
ilk defa ziyaret ettim siteyi. güzel olmuş, bekleneni karşılıyor.
eleştirilerim:
- ilk sütunda favori sayısının yer alması. (kaç favori aldığı o kadar da mühim değil, başlık ilk sütunda olmalı)
- favori simgesine tıklamadan entrynin açılmaması. (başlık kısmına tıklayınca da açabilmeliyim)
faydalı bir iş olarak görmekle birlikte, bakınızlar yer almasın isterim. bir de 'yazarı' kısmına 'kim yazmış' yazar mısın ya? :))
  • nocturness  (18.02.17 11:56:49)
yahudi +1000000000

  • blue eyes white dragon  (18.02.17 12:35:15)
Nocturness +1

  • feel the blanks  (18.02.17 15:06:12)