Kadınlarda itici bulduğunuz özellikler neler acaba?

Merhabalar

Sizce bir kadını itici kılan şeyler neler? Sadece soruyorum, amacım tartışma çıkarmak değil.

Sokakta yürürken sigara içmesi.

  • mavibalık  (14.02.17 13:14:30)
  • angelus  (14.02.17 13:16:12)
Küfür etmesi
Sigara yürürken içmesi veya sakız çiğnemesi cak cak
Götünü başını açma sevdası (dekolte değil bahsettiğim konu)
Ağzını eğe eğe konuşması
  • gozu acik sevisen yahudi  (14.02.17 13:16:20)
Benim için kesinlikle küfür etmesi ve erkek gibi davranması. Erkek gibi davranması derken kastettiğim "ağır abi" tavırları :)

  • minduser  (14.02.17 13:20:11)
www.google.com.tr
le&ie=UTF-8

  • kargn  (14.02.17 13:21:36)
alışverişe olan zafiyet (tüm kadınlar böyle demiyorum ama hepsini toplayınca bu çıkıyor). daracık rafların arasında dört dönerek saatlerce nasıl gezilebilir, aklım almıyor. panik atak mı klostrofobi mi nedir, o tür bir şeyler azıyor bende.

  • zgrydn  (14.02.17 13:24:08)
Ayakları yere basmayan, herhangi bir dayanağı olmadan süper yüksek özgüvenle dolaşan tipler bana itici geliyor.
Bilgi sahibi olmadığı konuda fikir beyan edip, şiddetle savunmaları falan çok itici insanların.
Özetle salak olması.

Bunlar sadece kadınlar için geçerli de değil zaten. Salak insana tahammül edemiyorum ben genel olarak.
  • naberabi  (14.02.17 13:27:37)
sigara
küfür
fok balığı gibi konuşmak
  • yazar yazmaz yazan yazar  (14.02.17 13:35:58)
Düşük zeka seviyesi.

  • dissendium  (14.02.17 13:53:04)
nazar, burç ve fal gibi olayları fazla ciddiye alması. bunları gözeterek bazı kararlar alması.

  • zgrydn  (14.02.17 13:56:10)
gevşek gevşek konuşmaları "yaa biliyomusağnn" diye konuşanın ağzının orta yerine kürekle vurmak istiyorum.

  • kimlanbu  (14.02.17 14:05:51)
Çok var ama en önemlisi tek sermayelerinin bedenleri olması ve bütün yatırımlarını buna yapmaları.

  • harvey  (14.02.17 14:08:49)
ters mıknatıslanma.

  • zetina dikis makinesi  (14.02.17 14:14:45)
Yukarıdakilerin çoğu erkekler için de geçerli.

Kadınlar için, doğurduğu çocuktan ve yanındaki adamdan ibaretmiş, bunlar onun zaferiymiş gibi yaşaması.
  • aquarium  (14.02.17 14:35:33)
basitlik olsa gerek. bilemedim. çok var da hepsi erkekler için de geçerli. özellikle kadınlarda şu şu itici duruyor diyebileceğim şeyler yok sanırım. varsa da kalıpsal olmaz. çok fazla öznel ve duygusal bir cevap olur

  • isimsiz uye  (14.02.17 14:49:35)
kollarında birden fazla bilezik ile gezmeleri.

bir tane takarsın eyvallah derim ama birden fazla olunca onun adı görgüsüzlük oluyor.
  • blue eyes white dragon  (14.02.17 15:13:45)
Erkeksi tavırlar.

  • aklimdakisorular  (14.02.17 15:37:28)
kıl tüy olayları

  • sarlatan  (14.02.17 15:51:45)
bir ortam içerisinde partnerini ezmeye çalışan ya da aşırı sahiplenici tavırlar sergilemesi

  • fragile lady  (14.02.17 18:10:27)
Saldırgan tavırlı olanlar (her şeyine karışır, herkesin içinde fazla özel/saldırganca soru yöneltir, akıl verir devamlı ezmeye çalışır) ve aşırı çıtkırıldım olanlar (onu yiyemez, bunu giyemez, öteye gidemez, hassastır narindir, durmadan havadan, sesten, kokudan şikayet eder) hoşuma gitmiyor.

  • Sulfoxaflor  (14.02.17 20:27:46)
kendilerini sadece üreme üzerinden tanımlayıp bunu kutsallaştırmaları.

  • muslugubozukhayrat  (14.02.17 20:45:29)
Arkadaş ofiste bi kadın var. Kocasının fabrikası var. Kendisi de sosyetik takılıp hobi olsun diye çalışan biri. La bu kadın serçe parmağını adeta mekanik bi aparat gibi sallandırarak kulağını kaşıyor. Bunu irdelemem ayıp mı bilmem ama, kendinden geçercesine o kulağını kaşıması iğreti ve tiksinç geliyor. Iyk

  • hede hodo  (15.02.17 02:05:35)