[]

Buzdolabı içini neyle silmeli

Gerizekalı oda arkadaşlarım evlerine gitmeden önce süt dökmüşler dolaba. Bozukmuş sanırım bi de o süt, şu an iğrenç kokuyor dolabın içi. Neyle silsem çiçek gibi olur, zerre kötü koku kalmaz?@
 
Once turk kahvesi koyup bekletin bence. O kokuyu alir. Sonra normal sekilde temizlersiniz.


  • muti  (12.02.17 16:03:07) 
sanırım soda ile silmek işe yarar derler
yada bir tas sirkeyi buzdolabı içinde bekletmek işe yarar derler.

sodayı dene derim.
  • basond  (12.02.17 16:03:17) 
soda +1

kokuyu geçirmek için de bir şey koyuluyordu dolabın içine ama ne olduğunu hatırlayamadım. soğan mı koyuyolardı neydi öyle garip guraba bir şeydi.
  • naberabi  (12.02.17 16:05:58) 
soda + 1

Ancak soda maden suyu soda değil, sodamatik olarak geçiyor ve toz şeklinde satılıyor. sodyum karbonat olması lazım içeriği, en güzel o temizliyor.
  • neferkitty  (12.02.17 16:25:18) 
Karbonat deniyor evet.


  • muti  (12.02.17 16:53:49) 
Rossmann'larda Dr.Beckmann diye bir markanın Buzdolabı Temizleyici spreyi satılıyor. Sık, sil cinsinden bir şey. Kesin süpermarketlerde de benzer ürün vardır. Şu ana kadar denediğim en dertsiz tasasız yöntem bu, kokunun falan da aklını alıyor.


  • offred  (12.02.17 21:21:22) 
Çamaşır suyu en temizi


  • run a ris  (12.02.17 23:08:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.