[]

tek cümlelik ingilizce bir çeviri yapabilecek tercüman?

elimde bir cümle var, fakat keyfe keder bir çeviri değil, profesyonel bir çeviri gerekiyor. çünkü resmi bir belgede yer alacak. aslında bunu çevirmek benim üzerime vazife değil, fakat eğer düzeltilmezse bir sürü insan mağdur olabilir. benim için "hayrına" bu çeviriyi yapabilecek profesyonel bir çevirmen(ana dili gibi ingilizce konuşan herkes olabilir) var mı? varsa lütfen bana buradan mesaj yoluyla ulaşabilir mi.

not: "lütfen ana dili gibi ingilizce konuşamayan" iyi niyetli arkadaşlar iletişim kurmasınlar. benim inilizcem de iyi sayılır. ama risk almak istemiyorum, resmi bir belgede kullanılacağı için hata kabul etmez bir cümle.


 
Cümleyi gönder bana, okuyunca %100 doğru çevirme garantisi veremezsem çevirmem. Olur da çevirirsem de %100 doğru çeviririm.


  • harzem  (09.02.17 13:46:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.