[]

Hediye paketi

Erkek arkadaşıma aldığım hediyeleri mağaza paketiyle mi vereyim yoksa gidip bir yerde süslü paket mi yaptırayım? Sizce hangisi daha şık olur?
 
Mağaza paketi olmasından ziyade hediyeyi verenin uğraştığının görülmesi bence asıl önemli olan. Şık bir hediye paketi güzel olur ancak bizzat uğraşıp kötü de olsa kendiniz paketlerseniz, en azından zaman ayırdığınızı göstermiş olursunuz.

Şahsen böyle düşünüyorum. Ancak her ikisi de mağazadan çıkacak düz paketlerden daha iyidir. Yani, kendimi alıcının yerine koyup fikir belirttim; bir fark yaratabilir.
  • tel tokasini duzelten samuray  (06.02.17 20:55:41 ~ 23:39:01) 
hoş bir ambalajla kendin de yapabilirsin; arkadaşların da dediği gibi maksat özenmen


  • fragile lady  (06.02.17 21:53:26) 
arkadasin erkek oldugu icin yuksek ihtimal farketmeyecek paket turu. kisilige bagli tabi yinede


  • jedilance  (06.02.17 22:23:07) 
Bir arkadaşıma (erkek) ufak bir hediye göndermiştim ve balonlu naylonun üstüne bildiğin a4 kâğıtla sarıp, üzerine de not yazmıştım. "Ya kız arkadaşım hediye aldı, düz mağaza paketini uzatıp 'al' dedi, bu ne güzel olmuş" diye tepki vermişti. Yani, tel tokasini duzelten samuray+1 bir yerde süslü paket yaptırmayın, kendiniz yapın.


  • kobuzchu kiz  (06.02.17 22:44:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.