[]

Trafikte siraya kaynak yapanlar

Gunde 60 70 kere basima geliyor. Biktim artik yeter. Biri bana taktik versin. Otoparka giriyorum adam 30 kisilik sirayi beklemiyor hop onumde bitiyor kiriyor onume. Onumdeki aracin plakasina yapisik gidiyorum adam yine giriyor. Otoban cikisinda sira var haspam ana yoldan gidiyor gidiyor ofsetin dibinden yine giriyor. Nolur biri bana bunlara karsi ne yapacagimi ogretsin. Gidip en sonunda birine camurlugundan girecegim cunku. Aracim b segmenti su an suzuki grand vitara bakiyorum ikinci el offroad donanimli. Ceki demirlisinden.
 
yol ver. böyle şeylerden erinme. otoparktakiler ayrı tabi o uyanıklara ben de yol vermem.


  • cekilmis gayfe  (27.01.17 22:17:25) 
@krem peynir, istanbul yine iyi sinyal verene yol veriyorlar. ankara'da ölsen kimse durup yol vermiyor. hatta buna o kadar yabancılar ki, ben durup yol verince bön bön bakıyorlar adfasdf kaç kere sövdüreceklerdi la geçsene hııaaamınaaa diye adgasfasdf

bu arada yapacağın en son şey trafikte birine sataşmak olsun. makinayı çıkarır saydırır, gerek yok böyle şeylere.
  • cekilmis gayfe  (27.01.17 22:32:37) 
Otoparktakiler babadan oğula nesil, ama kendine hakim ol yine güzel kardeşim benim.


  • kargn  (27.01.17 22:54:42) 
Yanlis anlasilmayi duzelteyim ben yol veriyorum yol vermediklerim trafigi bypas etmek icin acik yoldan gidip son anda yol ayrimindan burnunu sokanlar.


  • ThomasJefferson  (27.01.17 23:31:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.