[]

bu durumda kim haklı sizce?

üniversite öğrencileri için bir gezi var, ta 2 ay önce başvururken otelde beraber kalmak istediğim arkadaşın ismini söyledim, okey dediler. ben dişi kişiyim, o erkek. odalar da dört kişilik. 50 kişi gidiyoruz ama 4 erkek geliyor sadece. dün aradılar tekrar oda sormak için, o arkadaşımı söyledim listeye de o şekilde yazmışlar. ama biraz önce sizi diğer erkeklerin kaldığı odaya almak zorundayız filan dediler arkadaşıma, itiraz ettik, baştan kabul etmeselerdi yani bence. teker teker diğer kızlara sorup dönüş yapacaklar sanırım ama bence beraber kalabilmeliyiz? sizce? iki kişilik odalar da var ama ekstra ücret. böyle mağdur etmek yerine bizden ekstra ücret almadan 2 kişiliğe yerleştirmeliler ya da. kadınların odasında erkek istememesini anlayabiliyorum, ama bize baştan tamam dememeliydi o zaman tur şirketi. geziye beş erkek gelse ne olacaktı yani yine bir erkek kadınlarla beraber kalmak durumundaydı. bizim problemimiz değil diye düşünüyorum. naabalım? teşekkürler
 
Naabalım? kısmına yanıt vereyim. Siz ve erkek arkadaşınızla birlikte kalmak isteyecek iki kız ya da iki erkek bulun. Biri kız biri erkek de olabilir. Mühim olan aynı odada kalmaktan sorun duymayacak dört kişi elde etmek. Biz böyle bir grubuz derseniz dört kişilik odayı doldurmuş olursunuz.


  • dissendium  (26.01.17 02:34:33 ~ 02:35:43) 
siz kendinize göre haklısınız, odadaki diğer kadınlar eğer olumsuz görüş bildiriyorlarsa kendilerince haklı. tur şirketi haksız ve sorumsuz.

değişeceğini sanmasam da tur şirketine yüklenin biraz 2 kişilik odayı mevcut ödediğiniz ücret üzerinden sağlasınlar ekstra ödemeyiz deyin. ya da fazla üstelemeyin keyfiniz kaçmasın illa aynı odada olmanız gerekmiyor sonuçta.
  • Ufuk  (26.01.17 02:36:54) 
kapora vs ödendi mi? hiç ödeme yaptınız mı şu ana kadar?

2 kişilik odaya 4 kişilik oda fiyatından yerleştirilip yerleştirilmeyeceğinizde bu da belirleyici olabilir.
  • nigeo  (26.01.17 02:49:52) 
bütün ödemeyi yaptık


  • aweamadeus  (26.01.17 03:10:51) 
ödemeyi yapmış olmanız iyi değil tabi.
peki bir soru daha;
daha önce 2nizin aynı odada kalmasına OK verilmiş olması hakkında bir yazışma mevcut mu? mail olur whatsapp olur...
  • nigeo  (26.01.17 03:17:36) 
aynen whatsapp konuşması var. ya aynı odada kalmazsak ölürüz diye bi durum yok, sadece daha önce tamam denip sonra böyle yapmaları çok dönekçe geldi


  • aweamadeus  (26.01.17 03:19:45) 
Tur şirketi işgüzarlık yapmış. "Bi şekil hallederiz" diye düşünmüşlerdir ya da pek sallamamışlardır sonra da uğraşmamak gidip millete sormamak için uygun değil olayını öne sürmüşler. Diğer arkadaşların da dediği gibi ısrar et, olmadı 2 kişilik odaya alın de.


  • j r r tolkien hayrani  (26.01.17 03:38:44) 
siz haklısınız da işin sonunda kurallar böyle diyip kestirip atacaklar. bence siz de işin gezi kısmını düşünüp hiç moralinizi bozmayın. oda yüzünden keyfinizi kaçırırsanız gidip gördüğünüz yerlerden lezzet alamazsınız. kaç gün kalınacak bilmiyorum ama üç beş gün aynı odada kalmasanız da olur. ama o gittiğiniz yere tekrar gitme şansınız olur mu bilmiyorum.


  • kallesnikof  (26.01.17 03:46:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.