imgur fanları

sözlükte baya var bunlardan, ısrarla ve tekrarla imgur kullanıyorlar. neden baba? biriniz bir anlatın hele. hizliresim vb zibilyon site varken imgur nedendir? vazgeçilmezi nedir bu sitenin? para mı veriyorlar, olayı ne, aşkı ne bu sitenin sizde? bi deyiverin hele

kullanımı kolay, abuk subuk reklam yok, bir koyduğun link yıllarca yerinde duruyor diğer sitelerdeki gibi iki gün sonra yok olmuyor vs.

  • biergarten  (13.01.17 16:13:39)
bende de alışkanlık vardı, reddit yüzünden. sonra engellendiğini duydum hizliresime geçtim. çoğu engellendiğinin farkında değildir.

  • masa penisi  (13.01.17 16:13:55)
çoğu engellendiğinin farkında ama @biergarten gibi düşünüp "bakamayan siktirsin gitsin" cümlesini ekleyerek kullanıyorlar.

  • teritori  (13.01.17 16:40:15)
Ben imgur'un engelli olduğunu çok sonraları fark etmiştim. Bilgisayarda ve telefonda (mobil ve kablosuz internet) dns kullandığım için bir sorun yaşamıyorum.

  • gyroscope  (13.01.17 16:42:29)
ben de cok sonra fark ettim. bir insan neden imgur'u yillarca yasaklar ki?

  • cedex  (13.01.17 16:55:38)
ben pek kullanmam resim upload sitelerini ama hayatımda kullandığım en kaliteli resim upload sitesi imgur idi. İnsanlar bu kaliteden ötürü vazgeçemiyor olabilir.

  • sfteses  (13.01.17 16:56:18 ~ 21:23:37)
Yahu imgur sadece foto yükleme değil girip bakın tamamen sosyal medya sitesi resmen. Yorum yapıyor, like'lıyor, fotolarınız daimi kalıyor. Hizliresim gibi bugün var yarın yok olayı mevcut değil. Türkiye'de neden engelli hâlâ anlamış değilim.

  • cemallamec  (13.01.17 17:01:37)
Şu anda 3g'de yani dnssiz dahi açılıyor. Metin geliyor ama resimler gelmiyor. Ulaştığım örnek sayfa: m.imgur.com

  • jesterdvine  (13.01.17 18:46:17)
Özel olarak resimlerin tekine AÇ dediğinizde şu çıkıyor Ulaşmaya çalıştığınız internet sitesi İstanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nın 03.04.2015 tarihli 2015/1644 D. İş ve / sayılı kararı ile erişime engellenmiştir

  • jesterdvine  (13.01.17 18:47:33)
imgur kullanımı kolay ve basit bir site.

bir fotoğraf yüklediğinizde, bir kez görüntülenirse artık ömür boyu hiç silinmiyor. hızlıresim'e yüklenen fotoğraflar bir süre sonra siliniyor. buna çok denk geldim ve bu çok sinir bozucu. tinypic ise kullanışsız bir site. buraya fotoğraf yükleyenlere etiketlerde devamlı laf söylüyorlar.

takıntılı ekşiçiler imgur'u beğenmez, tinypic'i beğenmez. ne yapalım? kardeş eğer merak ediyorsan dns değiştir vpn kullan aç bak imgur linkini. yok beğenmiyorsan bakmazsın olur biter.
  • tavish11  (13.01.17 19:00:21)
bu arada yukarida deginilmis, yarin obur gun hizliresim kapatip gidebilir ama imgur'da bu imkansiz gibi bir sey.

  • cedex  (13.01.17 20:24:17)
imageshack.us vardı, ne oldu? bütün içeriği silip dımdızlak bıraktı. o yıllarda yüklenip linki verilmiş milyon tane fotoğraf boşa gitti. imgur bildiğim kadarıyla ömür boyu garanti verdi böyle bir şey olmayacak diye. hizliresim dediğin de şimdi iyi de, türk sitesi, iki gün sonra ne olacağının hiçbir garantisi yok.

imgur'a sürükler bırak yaptığında bile resim yükleyebiliyorsun. kolay, hızlı, sadece işini yapan bir site.

ülkede anlamsız şekilde engellendi diye niye kullanmayalım ki. yıllar önce yükleyip verdiğim link, imgur'a yüklenip bana verilmiş link bile duruyor aynen yerinde. bakalım hizliresim kaç yıl daha gidecek. üstelik onu da engellemeyeceklerinin garantisi yok. onu engellerlerse "eeh ben iş yapamadıktan sonra ne uğraşacam" diyip sahibi de kapatıp giderse yapacak bir şey de yok.

imgur candır. dns değiştirin kullanın.
  • kibritsuyu  (13.01.17 23:50:05)