whatsapp'da her kelimeyi ayrı ayrı mı yolluyorsunuz?

whatsapp'da yazışırken her kelimeyi ayrı ayrı yollayanlardan mısınız yoksa yazmak istediğinizi tümden yazıp yollayanlardan mı?

Karşı taraf acele cevap beklemiyorsa tümden yazarım. Taksit taksit yazanlara sinir oluyorum.

  • Lim5  (12.01.17 22:39:48)
Lim5 bana sinir oluyor mesela :D

tümden yazıp yollamışlığım çok nadirdir.
  • shotgunwoman  (12.01.17 22:40:36 ~ 22:40:45)
ben de coyoteden örnek vereyim.

ben de bu şekilde
yazıyorum
ama genellikle heyecanlı
bir şey anlattığımda
böyle yazıyorum
bazen de
cümle cümle gönderiyorum
belli olmuyor.
  • matilda  (12.01.17 22:43:41)
Misal, bir cumlede 7 kelime varsa 7 kere telefonun ötmesi sahiden abes ve rahatsiz edici. Hatta uzun bir sey yazacaksa bu kişi ohoo. Ben bildiğin noktali, virgullu uzun uzun blok yazıyorum istedigimi.

  • karacigerim vur kadehlere  (12.01.17 22:44:38 ~ 22:59:47)
Konuşma şeklinde yolluyorum. Nasıl konuşacaksam, vurguyu nasıl yapacaksam öyle. Cümleyi bir çırpıda kurmak istiyorsam öyle yazıp yollarım, sonra başka cümleler filan.

Ben de geliyorum
Beni beklemeyin ama siz yine de

Gibi mesela.
  • devilred  (12.01.17 22:45:40)
Blok halinde gönderiyorum.

  • angelus  (12.01.17 22:46:25)
kelime kelime yazanlardan hiç hoşlanmıyorum, o telefon titreyip ses çıkardıkça kanım çekiliyor, gözlerim kararıyor. bi keresinde 15 defa ötmüştü art arda ON BEŞ

  • kahoan  (12.01.17 22:48:46)
tek parça halinde yazmayanları gördükçe sinirlenip kafalarını duvara sürtüp kıvılcım çıkartmak istiyorum. eminim çoğu şu 5 bin sms dönemine denk gelmiş;

slm
aşkım
naber

yazan tiplerdir.

ben de allahtan o tipler yok. bir yazsa cevap falan vermem.
  • blue eyes white dragon  (12.01.17 22:50:08)
taksit taksit yollarım 5 saniyede 15 bildirime neden olan herkesi kınıyorum. göndere basarken telefonunuz ekranı kırılır umarım.

  • washe  (12.01.17 22:56:47)
ben blok halinde yazıyorum. kelime kelime yazana da uyuz olmam ama otobüste falan tek tek yazanlar yüzünden saniyede bir o mesaj sesi geldi mi birilerinden kafayı yiyecek gibi oluyorum. lan zaten telefon elinde, anlık yazışıyorsun. telefonu sessize ya da titreşime al gitsin.

  • nrmnm  (12.01.17 22:59:01 ~ 23:00:01)
tümcüyüz biz abi

  • burya  (12.01.17 23:02:36)
normal bir insan gibi yazıyorum. blok halinde.

  • Apocalypse  (12.01.17 23:02:37)
cümle cümle yolluyorum.

  • köstebek kurabiye  (12.01.17 23:03:18 ~ 23:18:19)
Paragraf paragraf yazmam, cümle cümle olur ama asla kelime kelime olmaz.

Özellikle bişe anlatıyorsam konuşuyormuş gibi yazarım, her mesaj bi nefese denk gelir.
  • Haldamir  (12.01.17 23:06:08)
Eskiden tek tek yazardım nedense değişmiş. Cümle cümle yolluyorum. Ama emin olamadım şimdi.

  • Adramelekhh  (12.01.17 23:10:24 ~ 23:11:10)
ya tek tek değil ama tümden olayı da yazmıyorum yani.
ama bazen karşımdaki kişiye göre değişiyor yazım şeklim. bir keresinde kelime kelime yazmıştım 3 kez telefon ötünce karşıdaki de çok şey yazdım sanmış.
ben
de
bir
şey
yaz
dın
san
dım
yazmıştı ayrı ayrı, o günden beri kendisine tek seferde yazıyorum.
ama genelde
şu şekilde
yazıyorum yani
parça parça.
hatta bu aralar yazmaya çok üşenip ses kaydı atıyorum.
  • pamuk helvalar cebe  (12.01.17 23:13:52)
Eğer tek bir cevap yazıcaksam ve o kişiyle konuşma devam etmicekse tek seferde yollarım ama uzun bir muhabbet söz konusuysa ayrı ayrı yolladığımda oluyor ama kelimeleri tek tek olarak değil cümleleri bölerek yolluyorum.

  • powerpufgirl  (12.01.17 23:16:38)
eğer bir şey anlatıyorsam destan yazarım. normalde de cümle cümle.
şimdi çıktım
geliyorum
gibi
  • tiredpanda  (12.01.17 23:23:20)
Kelime kelime hiç yazmadım hayatımda. Uzun bir şey anlatacaksam falan paragraflar halinde yazıyorum genellikle. Bir olay anlatmayıp karşılıklı konuşma halindeysem de cümle cümle yazıyorum.

  • ms brownstone  (12.01.17 23:27:54)
2-3 cümlelik parçalar halinde yolluyorum. Gece geç vakitte aklıma bir şey gelir de yazarsam, ya karşıdaki uyuyorsa diye her şeyi tek bir blok halinde yazıp yolluyorum.

Kelime kelime yollayanlar bende şöylekonuşanlar gibi bir etki bırakıyor: Yani dedim, sen dedim, neden dedim, her kelimeyi dedim, ayrı ayrı dedim yazıp dedim yolluyorsun ki dedim. Tam olarak böyle evet :) Hele telefon hemen elimin altında değilse ve bir anda peş peşe yüz tane bildirim sesi gelirse deliriyorum, karşımdaki yeterince samimi olduğum biriyse çemkirdiğim de oluyor.
  • kobuzchu kiz  (12.01.17 23:34:41)
ben paragraf şeklinde yazıyorum uzun bişeyse, ama acele bişeyse de parçalı yazıyorum.

sürekli parçalı yazanlara biraz ayar oluyorum ben de...
  • nucleon  (12.01.17 23:47:44)
Kelime kelime yazanlara gicik oluyorum +1

Uzun paragraf yazdigim da cok nadirdir, cumle cumle yaziyorum ben çoğunlukla.
  • bfm  (12.01.17 23:51:27)
kelime kelime yazmak ne ya

iletişim denen kavrama bakış açısını öğrenmek istemezdim bu tiplerin
  • isimsiz uye  (13.01.17 07:40:34)
Hepsini bir yazarım. Kelime kelime yazanlara sinir olurum+1

Sürekli uyarı geliyor deli oluyorum.
  • peggy  (13.01.17 09:57:14)
Kelime kelime yazana gıcık oluyorum, bir kerede Gılgamış destanı yazanlara da gıcık oluyorum.

Başkalarını da gıcık etmekten zevk almadığımdan cümle cümle yazıyorum.
  • chicha  (13.01.17 10:07:35)
cümle cümle yazıyorum. +1

fakat ne kadar da "müthiş" şeyler için deli oluyormuş insanlar yahu. yok çıldırmalar, yok şiddet eğilimini içinde hissetmeler falan. enteresan.
  • windowsguvenlikduvari  (13.01.17 10:08:44)
Söylemek istediğim neyse yazar öyle yollarım. Cevap bekleyen karşı taraf bazen sinir olabiliyor ben yazarken karşıdan gelen mesajları görüyorum "hadi", "çabuk ol", "yazdığın kadarını yolla gerisini sonra yaz" gibi şeyler.
Paragraf paragraf yollarım öyle seviyorum.
Tek tek yollayanlar da yakınlarımsa uyarır (genelde takmıyorlar), yakınım değilse sık mesajlaşmam.
  • mutekebbir  (13.01.17 10:11:59)