[]

Hafta sonu uzaklaşmak.

Selamlar duyuru sakinleri,

Kız arkadaşımla hafta sonu ufak bir tatil yapmak istiyoruz. Hareketimiz Izmit'ten olacak. Kefken, Kerpe gibi ihtimaller aklımıza geldi ama kışın ne durumda olduklarını bilmediğimizden çekimser kaldık. Yakın yerlere yönelik önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.


 
Gezerken yolunuz erzincana düşerse ki büyük ihtimalle düşer, mutlaka haber verin. Ekşisu çağlayan kemaliye vs. güzel yerler var.

Gelişmişlik önemli ya. Az önce arkadaşla aktivite olarak elimize kedi maması ve peynir aldık aokak sokak dolandık. sonra güzel bir yerden yaş pasta alıp çayevinde yedik. VE eve döndük. hiç kediye rastlamadık. Boà sokaklarda avel avel dolandık. Ağaç dibine mamayı bırakıp eğlencemizin sonuna geldik. ARtık eğlenmeye yarın devam everiz wuhuu
  • cahs  (12.01.17 02:23:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.