[]

Lisans bitirdikten sonra 2.kez burslu lisans okumak mumkun mu?

Merhaba, ozel bi uni.de burslu olarak okudum.2.kez burslu olarak ozel bi universitede burslu okuma gibi bisey olabilir mi? Derece yapanlar icin verilen para alinamiyo ama egitim ucreti muafiyeti olabiluyodu diye hatirliyorum, etrafinizda bu durumda birileri var mi? Okullarin sitelerinde boyle bi bilgi bulamadim hic :(
 
Tercih kılavuzlarındaki özel koşullara bakabilirsiniz. Tercih yapalı uzun zaman oldu. Net olmamakla beraber sanki öyle bir şeyler hatırlıyorum.


  • hayde bre  (11.01.17 19:48:32) 
bazi universitelerin kosullarinda boyle ifadeler oluyor. ilk kez lisans kazanmis olmak gibi. sanki sehir universitesi icin boyle bir kosul vardi. ama yazmiyorsa aksi belirtilmedigi surece okunmasi lazim.


  • samicin  (11.01.17 20:18:34) 
kılavuzdaki şartları sağlarsanız istediğiniz kadar okuyabilirsiniz. %100-%75-%50 veya her neyse işte burslu bölümü kazanacaksınız ve sizi bu haktan mahrum bırakacaklar öyle mi? yapmayın allah aşkına.


  • blue eyes white dragon  (11.01.17 20:30:48) 
bazı üniversiteler belirtir daha önce burslu olarak yerleşmemiş şeklinde.
tercih yaparken bakarsanız tercih kılavuzuna, yazmayanları tercih ederseniz sıkıntı olmaz.

  • bir nick var benden iceri  (11.01.17 21:21:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.