[]

Kulaküstü Bluetooth Kulaklıkların Batarya Ömürleri Hakkında

2 yıl garantili olarak bir firmadan aldım diyelim. Adam akıllı kulaklıklar 500tl üstü fiyatlarla satılıyorlar. Bunların içinde batarya var haliyle. 2 yıl içinde bir sıkıntı olursa değiştiririm. Hatta açıp içinden değiştireceklerini zannetmiyorum. Kulaklık komple değişir büyük ihtimalle. Ancak 2 sene geçtikten sonra ne yapacağız? O kadar para verdikten sonra batarya öldüğü için atacak mıyız?. Yoksa az bir miktar para karşılığı değiştiriyorlar mı? Bu konuda bir bilgisi olan varsa yeşillendirirse sevinirim.
 
Hangi kulaklığı aldığına bağlı. Ben 3 sene önce Logitech H800 almıştım. Bataryası sol kulak tarafında bir bölme var orda. Değiştirilebiliyor. 2016 sonunda batarya iyice bıraktı kendini. Mesela 5 saat anca gidiyordu. Amazon'dan yeni batarya sipariş verdim, 40 liraya falan, hem daha küçük hem de 1 tam gün gidiyor neredeyse.

Yok, senin açıp değiştiremeyeceğin bir yerdeyse; onu için satıcı veya üreticiyle iritbata geçersin.
  • malheiros  (11.01.17 19:23:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.