[]

yeddieminlikten istifa için profesyonel yardım

merhaba, benim için acil olan bir konu hakkında profesyonel yardıma ihtiyacım var. konu özetle şu şekilde;

bundan 5 sene önce o zaman çalıştığım firma, taşeronu olan bir firmayla alacak nedeniyle davalık oldu. mahkeme de alacağa konu olan hakedişe dahil malzemeleri bilir kişi ile tespit ettirdi ve bu malzemeler inşaat tamamlanana kadar şantiye içinde bir depoda muhafaza edildi. buraya kadar benlik bir problem yok, bana giren kısmı buradan sonra başlıyor.

günler geçti bina idareye teslim aşamasına geldi. idare haklı olarak malzemelerinizi alın götürün buradan yoksa teslim almayacağım diye şerh koydu. firmamda bu asli ve kutsal görevi o günün en kerizi olarak bana yıktı tabi ki. patron olan en hisli duygularıma sahip şahıs dedi ki; "bir depo bul malzemeleri içine istifle, kirası neyse sana 2 katını vereyim mahkeme bitene kadar göz kulak ol." araştırma yaptım, bir depo buldum, malzemeleri içine koydum, güvenli kamerası felan full sistem yaptım. çok biliyorum, kimse beni kazıklayamaz ya sözleşme de hazırladım, her şey lehime.

ta ki mahkemede yeddiemin olarak malzemeleri teslim aldığıma dair o kağıdı imzalayana kadar.

şimdi firma ne bana para veriyor, ne ben malzemeleri çıkartabiliyorum. mahkemeye yazılar yazdık bir gelişme yok. ve her sene ben depoya kendi cebimden kira ödüyorum. mahkemenin ne zaman biteceği de belli değil.

bu problemimden beni kurtaracak, profesyonel hizmet almak istediğim avukat arkadaşların bana ulaşmasını istiyorum.

not: mahkeme dosyası istanbul anadolu tarafında.

venusmimarlik@outlook.com

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. VigLink ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.