[]

Nisbetiye Mahallesi/Levent

Bağdat caddesinden ya da kadıköyden nisbetiye mahallesine en kolay nasıl gidebilirim? Özel aracım yok toplu taşıma kullanacağım. Trafik sorun olmasın diye metro daha mantıklı geliyor ama emin değilim çünkü yolu hiç bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
 
Avrupaya gectikten sonra once M2'yla Levent'e, sonra da M6'yla Nispetiye'ye.


  • charles montgomery monty burns  (11.01.17 16:43:54) 
Metrobusle zincirlikuyu, ordan da bogazici uniye giden otobuslerle gidebilirsiniz. 559c, 43r filan gibi

metroyla da gidebilirsiniz ama metrobusten direkt baglanmiyor ona gir buna cij biraz sikici.
  • red g  (11.01.17 17:39:23) 
çok teşekkür ederim, sağolun :)


  • 40 karakterli kraker  (11.01.17 21:04:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. VigLink ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.