[]

Bakırköy'de İngilizce kursu

istanbul Bakırköy'de İngilizceyi başlangıç seviyesinden itibaren öğreten (toefl a yönelik vs olmayan) tavsiye edebileceğiniz yetişkinler için bir İngilizce kursu var mıdır. Çok fazla yer var ancak hoca kalitesi, fiyatlar ve sistem çok değişkene reden başlayacağımızı bilemedik.
 
bence hemen hemen bütün kurslar aynı. bir kitap üzerinden gramer öğretiyor. En büyük sorun kurslarda paranızı aldıktan sonra sizi önemsemiyor olmaları bence. Bir arkadaşımı bir sonraki kur için birkaç ay beklettiler mesela kursun adını hatırlayamıyorum şimdi. Parasını alsa geri alamıyor. Defalarca gitti, aradı. Her seferinde "gelecek hafta açılacak" diye oyaladılar. Zaten ekşide kursların ismini aratınca en çok şikayet bu yönde oluyor.

Ben Bakırköy'deki Amerikan Kültür'e gitmiştim. Bir kurdan diğerine geçince hiç bekletmediler paramı da peşin ödemiştim. Yani bu nasılsa ödedi, umursamayalım tavrına girmediler asla. Sonra kişisel bir sebeple kursu bıraktım. İki sene sonra tekrar gittim. Bir kur hakkım kalmıştı. Sözleşmeye göre onu kaybediyor olmam lazımdı. Gelip eğitim alabileceğimi söylediler. İnsiyatif göstermişlerdi. Bayağı şaşırmıştım.

Hocamız çok tatlı bir kadındı. Haftada bir gün İngiliz bir hocamız derse giriyordu speaking için. Diğer kurslarda bu var mı bilmiyorum ama bayağı büyük bir artısı vardı bunun. Zira ben en büyük sorunu speaking konusunda yaşıyordum. Çok yardımı dokunmuştu.

Ben 4 sene önce gitmiştim ama. şu an nasıldır bilemiyorum. yanıltmak istemem ama satılmış olduğunu, 4 sene önceki yönetimin şu an olmadığını da duymuştum bir yerden.
  • straight from the heart  (11.01.17 15:26:33 ~ 15:34:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. VigLink ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.