[]

Marmara İngilizce İşletme Bölümü

Sitesinde: İngilizce İşletme Bölümü, Bahçelievler Yerleşkesi, PK 34180, Bahçelievler / İSTANBUL diyor ama marmara üniversitesinde hukuktan mezun biri bana ingilizce işletme bölümü göztepe'de dedi. başka biri de anadolu hisarı'nda dedi. Nerede bu? kendi sitesine güvenmeyeyim mi bölümün?
 
İktisat, Göztepe'de diye biliyorum. İşletme değil. Arayıp sor neredesiniz diye.


  • dissendium  (10.01.17 23:07:58 ~ 23:09:14) 
Bahcelievlerde, kesin bilgi. Neredeyse her gun goruyorum.


  • yuzır  (10.01.17 23:24:11) 
iktisadi idari bilimler fakültesi paramparça halde. iktisat bölümü göztepe'de, işletme bahçelievler'de, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler anadoluhisarında. üç ayrı fakülte oldu bunlar.


  • gama yer yok  (10.01.17 23:26:05) 
Evet göztepeye taşınmadı bahçelievlerde hala


  • jazzabel  (10.01.17 23:26:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.