[]

Gebze Sanayi Sitesi'ne nasil gidilir?

Merhaba,

Gebze Sanayi Sitesi'nde bir is gorusmesine gitmem gerekli. Gebze'ye trenle gelecegim ama sehri hic bilmiyorum. En guvenli yol nedir sanayi sitesine gitmek icin? Otobus, dolmus var midir?

Simdiden tesekkurler!

 
Hangi sanayi sitesi? Organize mi, Güzeller mi? Gerçi ikisine de doğrudan ulaşım yok, taksi olabilir.

Ek: Eğer sorulan Gebze Küçük Sanayi Sitesi ise orası hakkında bilgim yok.
  • devilred  (10.01.17 20:19:19 ~ 20:25:08) 
@devilred Organize sanayi sitesi. ulasim olmamasi cok kotuymus, merkezden dolmus falan yok mudur?


  • yerdenizbuyucusu  (10.01.17 20:24:47) 
GOSB olandan bahsediyoruz, değil mi? Orada çalıştım, servisi kaçırdığım bir gün ancak öğleye doğru işe varabildim. Kapıya kadar araç bulunur da içeride ulaşım çok daha zor. Çok büyük bir alan ve ring aracı saatte bir geçiyor sanırım, o da hala devam ediyorsa. Taksi tek mantıklı seçenek eğer özel araç yoksa.


  • devilred  (10.01.17 20:28:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.