[]

kedimin nefesinde hırıltı var

merhaba,

neredeyse 3 yaşında biraz tombik kısır bir erkek kedim var. bazen uyurken nefesinde çok hırıltı oluyor, son iki haftadır fark ediyorum. her zaman değil ama arada bir. tam bir horlama da değil. neden olabilir? napayım, veterinere götüreceğim ancak biraz zaman geçebilir o yüzden size soruyorum.

teşekkürler.

 
iran, british, scottish ise bunlar da solunum yolu hastalığı çok oluyor.
tekirler de daha az ama bu mevsimde üşütmüş olabilir.

burnu veya gözünde akıntı var mı? enerjisi de düşükse vete gitseniz iyi olur.
  • cedex  (10.01.17 14:25:22) 
evet, british kendisi. enerjisi düşük değil, tam tersine normalde çok tembeldir son günlerde pek bir kıpır kıpır.

burnunda ve gözünde akıntı göremedim ama kontrol ediyor olurum sık sık. çok teşekkürler.
  • 111111  (10.01.17 15:47:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.