[]

Kayip kedi

Iyi geceler, burda kucuk bir kedi vardi. Komsu nedense markete giderken almis bunu da. Once kedi bunlarla yurumus, sonra kucakta gitmis. Sonra da inmek istemis. Bunlar da indirmisler. Burasi buyuk bir site, baya yesillik falan. Site icinde araba trafigi nerdeyse yok. Bu hayvan neden geri donemedi? Komsulara dalmamak icin sabrediyoruz belki doner diye. Normalde kediler kolay yon bulmaz mi? Bu kucuk diye mi yapamadi yoksa ne yani cok sinirim bozuk. Acaip de hareketli bi yavruydu ve bit boy buyugu vardi yanindan ayrilmazdi. Baska bir aile gidip aramis o gittikleri yerde ama bulamamislar. Biz de arayacagiz ama donmek istememistir gibi bir cevap duymak istiyorum sanirim.
 
Tam bir embesillik örneği işte. İnsanın beyinsizine katlanamıyorum, hayvan sevdiğini zanneden beyinsizlere daha da katlanamıyorum. Bi gün böyle birine bıçağı takıcam.

Off neyse tamam sakinim. Soruya gelirsek: Ufak kediler geriye dönme konusunda daha fazla sıkıntı yaşıyorlar. Küçük diye dönememiş olabilir. Korkup bi yere sinmiş olabilir. Biri bunu yalnız bulup sevmiş evine almış olabilir. Siteye köpek falan girebiliyorsa maazallah başına bir şey gelmiş olabilir. Hava da çok soğuk aksi gibi, umarım ters bir şey olmamıştır. Anneden falan ayırıp götürdülerse anne de huzursuz olup aramaya çıkar muhtemelen ama siz de yine de etraflıca bir bakın. Tek seferde bulamazsanız ara ara çıkıp bakmakta da fayda var. O beyinsiz komşunuza da söyleyin bi daha yapmasın böyle bi şey.
  • buff  (09.01.17 22:42:11) 
Konusursam muhtemelen buyuk sikinti cikacak. Cok uzgunum. Annesi yoktu yaninda, yavruyken ilgilenmeye basladigimiz baska bir kediyle yapisik ikiz gibi geziyorlardi mutlu mesut.
Ya bizle iki adim ileri gezmeye geldiginde gozumun onunden ayirmazdim beklerdim bizle yurusun geri gelsin diye. Embesillikten de ote, bunlarinki kotuluk bence.
Bir yerlere pustuysa o cevreye mama falan dokup beklesem cikip gelir mi acaba? :/
  • muti  (09.01.17 23:17:51) 
size alışkın kokunuzu tanıyor, eğer çevredeyse yerlere mama koyup başında beklerseniz çıkıp gelebilir.
umarım başına bir şey gelmemiştir bebişin.

  • bir nick var benden iceri  (09.01.17 23:38:04) 
ne biçim insan bunlar ya. o bi bebek. insan bebeği başı boş bırakır mı? bulursanız duyuruyu güncelleyin ne olur :(


  • matilda  (09.01.17 23:50:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.