[]

dışarıdaki dostlarımız için buraya lütfen

sözlükte güzel bir insanın "bir kap suya iki damla zeytinyağı" adında güzel bir kampanya başlattığını gördüm. ve bir kaba ılık su doldurdum birazcık da zeytinyağı diğer kaba da yiyebileceği şeyler(mama, tavuk, salam, sucuk her şey olabilir) koydum. inanın dostlar kapıya inip koyduğunuz anda iki kedi dostumuzun gelip o kaplardan yiyip içtiğini gördüğünüz anda -2 dereceyi bir anda unutuveriyorsunuz. içinize gelen o hafif sıcaklığın akabinde hüzünlü bir tebessüm oluyor yüzünüzde.

o güzel varlık doyarken, aldığım nefesin hakkını vermiş hissettim kendimi.

lütfen siz de kapınıza su ve yiyecek bir şeyler koyun. bu soğukta o dostlarımızı yalnız bırakmayın.

not:şu soğuk günlerde yukarılarda kalmasını, dışarıdaki dostlarımız adına sizden istiyorum.

 
supersiniz, aynen dediginiz gibi, aninda soguk yorgunluk falan eriyip gidiyor, bence bu yuzden hayvanseverler daha cok yasiyor, vicdan temizlenmesi gibisi var mi?


  • mavicorap  (09.01.17 21:06:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.