[]

Distemperli güzeller güzeli cinoya yuva -ANKARA

Cino kızın 7 aylıkken geçirdiği distemper (gençlik hastalığı) yüzünden ömür boyu devam edecek tikleri var, bu sebeple sokakta kendini koruyabilmesi mümkün değil. ona sahip çıkacak ömürlük ailesini arıyoruz. şu anda 1 yaşında aşıları tam, başka köpekler ve insanlar ile çok uyumlu bir kız :)
Distemper hakkında bilgi sahibi olanlar vardır mutlaka,12 kardeşinin arasında atlatmış olması bile mucize. dediğim gibi, kalıcı tikleri ev ortamında herhangi bir sorun yaratmayacak onun için ama sokakta diğerlerinin arasında kendini koruması mümkün değil.
iletişim için mesaj ya da 0507 155 3379

duyuru bir süre üstte kalırsa çok iyi olur.

 
ne kadar da güzel bir köpüş :') yok mu bu güzel köpüşü sahiplenecek onu koruyacak şövalye ruhlu birileri :)
umarım güzel bir hayatı olur zaten geride başlamış mücadeleye...

  • itachi uchiha  (08.01.17 13:47:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.