[]

küçük ırk köpek

bakmak ayda aşağı yukarı ne kadara mal olur?
 
cek rasıl teriyer anahtar teslim dört basamaklıi aylık da üç basamaklı gideri var. ama nasıl tatlı or*spu çocuu


  • herp  (07.01.17 15:21:32) 
sağlık sorunu yaşamazsa, aşılar dahil aylık ortalama 100 tl.


  • 507  (07.01.17 15:24:16 ~ 15:24:56) 
Ortalama üzeri bir mama, takviye gıdalar, düzenli aşılar, bakım ürünleri ( kuru şampuan vs) tıraş masrafı, kıyafet( soguk havalarda giydirmek için kazak yağmurluk benzeri seyler) olası tedavi masrafları derken liste uzayıp gidiyor. 3 basamaklı bir miktar olduğu kesin ancak sizin tercihlerinize kalmış.


  • mertillopasha  (07.01.17 23:27:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.