[]

yazar engelleme

engellenen yazar sayısının bir sınırı var mı?

ilkokul düzeyi yazım yanlışları yapan, noktalama işareti kullanma zahmetinde bulunmayan, facebook'ta yorum yapar gibi yazan, bir de "troll'üm ben!" diye bağırdığı daha başlığa girmeden bile anlaşılan tipleri çat çat engelliyorum düşünmeden. sonradan patlar mıyım? daha seçici davranmama gerek var mı?


 
Benim facebook timeline akmiyor.kimseyi takip etmiyorum:)


  • duptıs  (06.01.17 12:48:15) 
sınır varmış, ben sadece aktrolleri engelledim, artık sözlüğü okurken keyif alabiliyorum.

şöyle bir başlık var ama ben daha sınırların yakınlarında bile değilim.

(bkz: troll listesinin sınırının 500 olması)
  • kimlanbu  (06.01.17 13:09:23) 
güncel sınır 5000'miş.
(bkz: yazar engelleme sınırlamasının 5 bin olması)

  • ben demistim zaten  (06.01.17 13:55:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.