[]

hayvanlar eve gelen bebeğin kime ait olduğunu biliyor mu?

Hani evde baktığımız kedi, köpek mesela. Kadını 9 ay hamileliği süresince görüyor. Bir sürü videoda da epey meraklı oluyorlar, gidip kuyruk sallıyorlar, yalıyorlar. Kediler bile seviniyor :)
Benim merak ettiğim, "al işte bu küçük insan hizmetkarımı, büyük kadın insan hizmetkarım doğurdu" ayırdına varabiliyorlar mı? Küçük insanlara çok daha tahammüllüler ayrıca, onu da bliyorum.
www.youtube.com
www.youtube.com

 
Bence bilmiyorlar doğum kısmını ama aynı gruptan aynı aileden bazıları büyük bazıları küçük güvenilir üyeler olarak görüyolar.
Çocuklara-bebeklere daha toleranslı olduklarını görünce ağlayasım geliyor, ben bile sergileyemiyorum bu yüce davranışı.

  • megalomaniac  (05.01.17 21:12:09) 
şöyle bir şey var: benim kedim çok yabaniydi. kesinlikle tırmalar, acımasızdı. ama 2 yaşındaki yeğenim ona ne yapsa saldırmazdı. bize gelince her yer tırmık izi. galiba çocuk/bebek olduklarını anlıyorlar.


  • cemallamec  (05.01.17 21:30:57) 
köye gidince araçtan inerken evin köpeği havlardı. pek sevmezdi. evde bi gece kalıp arada köpeğe de yemek verince evin ferdi sayıp sever korurlardı. "bizim sahip bunu doğurdu" diye değil de "bu da artık bu evin bi üyesi" diye sahipleniyorlar. özetle sürüye yeni birisi katılıyor.

aynı şekilde başka evin kedisini kovalayıp boğarken bizim evin kedisine ellemezdi. kedi gelip köpeği cırmalar saldırırdı ama köpek en fazla ayağıyla iterdi kediyi. bi kere bile evin kedisine havladığını görmedim. bitki değil sonuçta duyguları olan bi memeli. normal bence.
  • want2die  (05.01.17 21:43:12 ~ 21:47:44) 
ben bebeğin odasına annesinden başka kimseyi sokmayan köpek gördüm. demek ki anlamış gibi.


  • babilbaligi  (06.01.17 09:39:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.