[]

tüm bunlar ne anlama geliyor?

merhabalar. yeni yazar oldum da ayıptır söylemesi. cahillik diz boyu o nedenle. bir aydınlatırsa yazar arkadaşlar sevinirim.

ekteki resimde(rastgele bir yazarın profilinden screenshot), gerizekalıya gösterir gibi kırmızıyla belirttiğim sayıların anlamı nedir tam olarak? birinci sayı "entry sayısı" onu anladım. ama gerisi?

bir de hangi entrymizin kaç kez beğenildiğini ya da eksilendiğini göremiyor muyuz? sadece son beğenilenler diye sıralanmış.

şimdiden teşekkürler.

 
üzerine gelip bekleyince çıkıyor anlamları.


  • want2die  (05.01.17 12:12:14) 
kaç kez beğenildiği ve eksilendiği görüntülenemiyor.


  • dedimmidemedimmi  (05.01.17 12:15:18) 
496: girdiğin toplam entry sayısı.
68: bu ay girdiğin tüm entry sayısı.
12: bu hafta girdiğin tüm entry sayısı.
6: son 24 saatte girdiğin entry sayısı.

eskiden beğenilmeyen/çok eksilenmiş entry'ler görünüyordu ama artık yok öyle bir şey.
  • m e b  (05.01.17 12:26:44) 
of evet, üzerinde bekleyince yazıyormuş anlamları. çok teşekkür ederim.
ama hangi entrymizin kaç beğeni aldığını görememek çok anlamsız olmuş.
ne amaçla böyle ki:/ ?
  • saturday  (05.01.17 12:37:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.