[]

yakınlarda idefix indirimi

olur mu? aralık ayında neredeyse bir ay süren indirim vardı ama ondan yararlanamadım şimdi bakıyorum o zamanki fiyatlar ile şu ankiler epey fark ediyor. yine öyle büyük bir indirim ne zaman olur sizce?
 
Zannetmiyorum ben tüm listemi söyledim aralıkta güzel indirim vardı 21 Aralıkta özellikle. Yakın zamanda özel bir gün yok belki 14 Şubat.

Edit: Benim sepet 428 lira tutuyordu 21 Aralıkta 100 TL ye 10 TL indirim ile birlikte kitap fiyatlarıda düştü sepet 416 liraya düşmüştü. 40 TL de her 100 TL'den aldım böylece 376 TL ile kapattım sezonu. Belki sömestr tatilinde biraz indirim olabilir onu unuttum.
  • gozu acik sevisen yahudi  (03.01.17 21:16:06 ~ 22:51:35) 
idefix kitap fuarı zamanı sepetimde yaklaşık 180 liralık sipariş vardı, kampanya dışındaki toplam fiyat ile arasında 10 liralık kazancım oluyordu, bu yüzden parça parça satın almak daha mantıklı gelmişti

bu kazanç meselesi kitaplara ve yayınevlerine göre değişebilir tabi
  • freebird5406_2  (03.01.17 21:18:32) 
Olmaz


  • balpolen  (03.01.17 21:25:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.