Sözlükten uçurulanlar ne yapıyor?

Sözlükten uçurulunca ne itiraz hakkınız, ne de sözlüğe yazarlar üzerinden erişim hakkınız oluyor. Email vb. ile ulaşacağınız tanıdık yazar yoksa sözlükte kimsenin haberi olmayacağı için, bir nevi beyaz torosla paket yapıyorlar.
Uçurulan yazarların toplandığı bir platform var mı?

ışid'in 2 askerimizi şehit etmesi başlığındaki entrylerim nedeniyle geçen hafta uçuruldum. başlığı gündemde tutmak için günde 3-4 taneyi geçmeyecek şekilde kısa kısa, kurallara-formata uygun ve spekülatif olmayan entryler girmiştim. flood notuyla uçurulmuşum.

not: bir şey peşinde değilim, zaten olayın üzerinden zaman geçti ve sözlükle ilgili düşüncelerim de büyük ölçüde değişti şuan. sadece meraktan soruyorum.

ikinci bir hesap alıp konuştuğun kişileri hatırlıyorsan onlara mesaj atabilirsin. yeni hesabınla "uslu bir çocuk" olman lazım tabiki.

  • sutlu nescafe  (03.01.17 16:30:10 ~ 16:30:19)
bu ekşi moderasyonu iyice yusuflamaya başladı zaten.
benim de 3 tane hesabım gitti son 1 ayda.
ulan beğendiğim bir sitenin linkini paylaşıyorum reklam diye çaat hesabı kapatıyor herifler.

ben başka sözlüğe (blogsozluk) kaçtım aga uğraşamam bunların egolarıyla.
  • işimdeyim gücümdeyim  (03.01.17 17:44:35)
Bir ara anti eksi diye bir sözlük vardı, dediklerine göre ucurulan yazarlar olarak kurmuşlardı

  • gazozailacatmauzmani  (03.01.17 19:35:00)
bende geçen sene ekim ayında bir kayıp başlığında 2 kez up yaptığım için uçurulmuştum. defalarca sözlükten arkadaşlarla twitter yoluyla iletişime geçmeme, durumu anlatmama rağmen hiç bir şekilde geri dönüş alamadım. ekşi destek tabiri yerindeyse bir açıklama yapmadı 1 sene boyunca. geçen ay "bir hata varsa hesabınız incelendikten sonra kullanıma açılacaktır." minvalinde bir mail gönderdiler. hesap kullanıma açılmadı tabi. sözlükten uçurulduğum gün yeni hesap açmıştım. o hesap geçen ay onaylandı. ve tekrar yazar oldum. flood sözlükten uçurulmak için kıstasları olmayan bir gerekçe. maç başlıklarında defalarca flood görebilirsin. ama uçurulmazlar. piyango sana çıkmış seni uçurmuşlar. hakkını arasan bile olumlu sonuçlanacağını düşünmüyorum. tekrar geçmiş olsun.

(ayrıca youreads filan diyenlere aldırma. 24 saat yemek tarifi paylaşan, lise son milliyetçiliğiyle kafayı yakmış ergenler var orada. )
  • mind mischief  (03.01.17 20:07:05)