[]

şukulayamama sorunu

Çok uzundur devam ediyor. Şukuya basıyorum ama oyum gözükmüyor. Defalarca denedim, zaten 1,5 senelik bir sorun. Yani emin olmama gibi bir durumum yok. 15-16 entrysi olup, sözlükte yıllardır yazmayan suserlerin profillerinde bile denedim, hani son oylananlar kısmı çok akıcı olmaz diye. Yok. Hiç bir şekilde kabul edilmiyor oylamalarım. Benzer sorun yaşayan biri daha duyuru açmıştı aylar önce ama bulamadım. Bilen eden var mı çözümü?
 
hata veriyor mu oylama yapınca? yoksa oyunu kaydediyor olmalı. son oylanan listesi hemen yenilenmiyor.


  • cekilmis gayfe  (03.01.17 08:39:34) 
denemek için entry'lerinden birine oy verdim. biraz geç gözüktü, ilk verdiğimde yansımadı. ama şu an gözüküyor.


  • ufukcel  (03.01.17 08:55:53) 
bende de aynı sorun var. ben 8 senedir entry girmiyorum, ona yoruyordum. demek onunla ilgili değilmiş. bu duyurunuzu gece görmüştüm, o zaman deneme amaçlı oyladım birinin cevabını ama hala gözükmüyor. yani geç yansımayla alakası yok -en azından benim durumumda. çözümle ilgili bir fikrim yok, sadece böyle bir sorunun varlığına örnek teşkil etmesi için bu cevabı girmek istedim.

ekleme: bahsettiğiniz duyuru da şu sanırım: www.eksiduyuru.com
  • misterturist  (03.01.17 10:04:24 ~ 10:09:16) 
Son oylananlar kısmında hiç gözükmüyor. Mesela bir yazarın 10 entry'sini oyladım dyelim. Çok da uzun zamandır entry yazmayan biri olsun bu yazar. İki gün sonra bile gözükmüyor oyum ve ilginç yanı o iki gün içinde yazarın bir başka entry'si başka biri tarafından oylandığında çoktan yansımış oluyor son oylananlar listesine.
@misterturist, evet buydu.

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (03.01.17 14:07:10) 
3 oy verdim sana efesin pastörsüz ve yukarısı. ama bayağı geç düştü oraya.


  • cekilmis gayfe  (03.01.17 16:29:08) 
@gayfe, bizimkiler işte hiç düşmüyoru. Geç falan değil, hiç :)
Dün mesaj atmıştım sözlük yönetimine, benimki bugün yaklaşık 15-20 dakika önce açıldı. Dieğr suserlerin ismlerini yazmamıştım, sorunları devam ediyor mu bilmediğim için, meğer hala devam ediyormuş onlarda da sorun. monsieur turti bu akşam yönetime kendisi ve diğer suserler için de bir mesaj atacak.

  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (03.01.17 16:41:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.