[]

Hayvan edinme ve barınakta bulunan hayvanlarla ilgili kısa bir anket

Arkadaşlar merhaba,

Arkadaşlarımın hayvan sahiplenme ve barınakta bulunan hayvanlarla ilgili kısa bir anketi var. Yardımcı olursanız çok seviniriz.

Yukarda tutulabilirse çok sevinirim.

Edit: Duyuru yönetimine yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

docs.google.com

 
ufak bir yorum:

"Barınak ve hayvanlarla ilgili düzenli olarak etkinlikler yapılırsa ve duyurulsa katılmayı düşünür müsünüz?" sorusu icin "onemli oldugunu dusunuyorum ama gitmem" gibi bir sik olmasi gerekir bence.

"Veterinerinizi seçerken hangisi sizin için daha önemlidir?" sorusunda da "veterinerin ustaligi" tadinda bir sik olmamasi tuhaf. ben pahali da olsa isini iyi bilen bir veterineri tercih ediyorum.

eyorlamam bu kadar.
  • robokot  (03.01.17 00:27:18) 
Doldurdum lakin ben de özellikle veteriner konusunda robokot'a katılıyorum.

Arkadaşınızın barınaklar konusunda duyarlılık göstermesi güzel. Sevgilerimi iletin.
  • buff  (03.01.17 00:33:42) 
Veteriner yerine veteriner hekim demeliydiniz.

Robokot'un dediği gibi veteriner hekimin uzmanlığı konusunda ben de hem fikirim.
  • landho  (03.01.17 23:14:59) 
hayvan sahiplenmenin tek yolu barınak ya da petshop mu?
o soruda sokaktan ihtiyacı olan hayvanı sahiplenme seçeneğini görmediğim için yarıda bıraktım.
tamamiyle amatör, ve eksiklikleri ile sinir bozucu bir anket olmuş, kusura bakmayın.
  • bir nick var benden iceri  (04.01.17 17:25:57) 
Hayvanları sadece sokaktan, barınaktan veya petshoplardan sahiplenmek yetmez. Bilmem kaç nesil evde doğmuş büyümüş ve sokağı artık bilmeyen, sokağa bırakılsalar asla tutunamayacak olan hayvanlar da var. Onların sahiplenilmesi de çok önemli. Bunu atlamamak gerekir.

Bir de @robokot +1; hiç değilse "düzenli olmasa da gidebilirim" gibi bir şık olmalıydı.
  • yaren  (05.01.17 19:16:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.