[]

Rezalet başlığı açmak için en uygun zaman (prime time)

Arkadaşlar selamlar,

Soru başlıkta, açtığım başlığın okunmadan arada kaynamasını istemiyorum.

Sevgiler.

 
Saat 18:30-21:00 arası


  • razvan rat  (02.01.17 13:55:16) 
bugün değil de hafta ortası akşam açsan daha iyi (tabii yeni bir olay olmazsa). şu anda gündem kalabalık ve ciddi, "derdini s.keyim"cilerin gazabına uğrayabilirsin.


  • sir gawain  (02.01.17 14:00:25) 
sözlükte o tamamen şans işi. üç kişi başlığına girer, ya okumayıp geçer ya da okur ama entry girmez. kaybolur gider yazdığın. birkaç kişinin ilgisini çeker, öylelikle yardırırlar. 20-22 arası uygun olur diye düşünüyorum çünkü millet işinden gücünden gelip bilgisayarına oturuyor o saatte. entry yazmak için de uygun bir zaman. hani cepten de okurlar ama öğle vakti işteyken takatuka 2 saat entry kasıp başlığı up'layamazlar.

ben gerçekten okunmasını istediğim bir şeyi sözlüğe yazmam, kendi adıma tamamen vakit kaybı olduğunu düşünüyorum. amlı götlü memeli saçmasapan başlıkların arasında kaybolup gider. sözlükçüler okumayı değil, goygoyu seviyor. saçmalayabilecekleri bir rezalet başlığıysa şansın var. yoksa zor iş. umarım amacına ulaşırsın
  • der meister  (02.01.17 14:25:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.