[]

Türkçe İngilizce Çeviri iyi seneler

şimdi kristmıs mesajı atılır mı yabancı birine? kısa öz "umarım iyi sağlıklı mutlu bir yıl geçirmişsinizdir. Size ve ailenize mutlu seneler diliyorum" tarzında nasıl yazılır? buna christmıs ı da ekleyebiliriz hala dileyebiliyorsak

sonuna da x e selamlarımı iletin i ilitirebilirsek güzel olur.


 
a late marry christmas yerine "a merry belated christmas" derseniz daha tatlı olur (marry evlenmek demek, aman dikkat) ama christmas dönemi bitmedi, belated şart değil.
"I wish you and your family a merry christmas and a happy new year." deyin, geçin :) Geçmiş yıllarının iyiliğini mutlaka soracaksanız I hope you had a lovely year denebilir. Aranızdaki samimiyete göre "Say hi to x from me" yeter.

  • kobuzchu kiz  (31.12.16 20:05:50 ~ 20:06:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.