[]

Samsun'da ne yapılır?

Merhaba duyuru insanları,

İş seyahatindeyim ve Samsun'dayım. Samsun'a ikinci gelişim fakat ilk gelişimde çok kısa bir süre kaldım ve şehre tamamen yabancıyım.

Tüm hafta sonu otelde yatmak istemiyorum, bu şehirde ne yapılır?

Ha derseniz ki gel sinemaya gidelim, fifa atalım, bilardoya akalım, bi kahve içip sohbet edelim, olmadı biraya düşeriz daha çok hoşuma gider. işten otele (Anemon'da kalıyorum) otelden işe bezmiş durumdayım.

Yılbaşı gecesi için de herhangi bir planım yok. Önerilere açığım. Ne, nerede olur hiçbir fikrim yok.

25, erkek

 
Pide yenir.


  • angelus  (30.12.16 23:30:42) 
up


  • 726490  (31.12.16 00:42:59) 
Batı Park'a bir uğrayıp teleferikle Amisos tepesine çıkabilirsin.

Atakum sahilinde dolaşabilirsin ve oradaki kafelerde takılabilirsin.

Yeşilyurt ve Piazza alışveriş merkezleri var.

bu kadar.
  • sporty  (31.12.16 01:02:42) 
atakum'da takıl. atakum çok güzel.


  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (31.12.16 09:28:16) 
Bu havada tek başına napabilirsin pek fikrim yok ama Atakumda birçok yer var. Mekan olarak, sasa, chicknesh,cafe home, garage, olimpiyat iyi. Pide icin de pide55, gülhan restaurant iyidir. Balık için pamuk kardeşler, kısmet balık iyidir. Bi sürü yer var da aklıma gelirse editlerim.


  • cabiday  (31.12.16 19:16:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.