Gürcistan Gezi Rotası

Merhaba,

Gürcistan için kabataslak bir gezi rotası çıkardım da, kafamda bazı sorular var.

Ermenistan'a da geçmeyi planlıyorum, ondan aslında Gürcistan'a ayırdığım vakitten biraz kısmam da gerekiyormuş gibi hissediyorum ama durum şu:

2 gün Tiflis
1 gün Mtskheta
1 gün Davit Gareja (bu iki yer Tiflis'ten günübirlik geziler şeklinde)
1 gün Kakheti'ye gitmek istiyorum aslında, bir şarap bağı seçip oraya tadım ve tura katılmak istiyorum. Fiyatlar da epey uygun duruyor. Telavi'de mi kalmak mantıklı? Ya da başka bir köy/şehir öneriniz var mı kalacak yer olarak bu bölgede?

Başka eklemek istediğiniz bir yer var mı? (Batum demeyin, oraya Karadeniz üzerinden giderim daha sonra diye düşünüyorum. Şu an çok uzaklaşmak istemiyorum bu bölgeden, zira yolum Ermenistan'a gidiyor...)

Teşekkürler.

2 gün tiflis yeterli bence de, müzeyi ve teleferikle çıkılan yerleri gezersiniz, taksilerle pazarlık yapmayı unutmayın.

  • valkin rockefeller  (31.12.16 03:09:03)