[]

Beylikdüzü Gurme Lezzetler Rehberi

Selamlar,

Beylikdüzü'nde gurme lezzetlere sahip mekan önerilerinizi yazabilir misiniz?

Hamburger, pizza, makarna, kebap, vs. vs. her türlüsüne açığım. "Şuraya kesin git." diyebileceğiniz yerler ya da "şu mekanda şunu kesin tat." diyebileceğinizi yemek önerilerini bekliyorum.

 
Izzgaramm var Kuğulu Park'ın oraya doğru, köfte-kebap tarzı et yemeklerini çok güzel yapıyorlar.


  • aychovsky  (30.12.16 22:44:55 ~ 22:45:08) 
Pizza Hut - Çokomania :) Evet biliyorum çok saçma ama adamlar gerçekten çok güzel bir şey yapıyorlar yahu :D

Pek öyle gurme falan değilimdir ama beş bıçak et konusunda iyiydi, sote'nin de hamburgerleri güzel gerçekten.
  • atom karincanin torunu  (30.12.16 23:08:02) 
Up's burger vardı. hala var mı bilmiyorum ama oranın burgerleri oldukça guzeldir.

Ayrıca sote steak var. Hemen hemen tum urunlerinde bedelinin hakkını lezzetiyle birlikte verir.

Pide ve çorba konusunda mevlana pide var orayi tercih edebilirsin. Şifalı mercimek çorbası diye bir ürünleri var ozellikle tavsiye ederim.
  • obss  (31.12.16 00:26:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.