[]

kalbin atisini hissetmek?

dun bu saatlerde basladi. arada bi hissediyorum o gum hissini. cay kahve yok. sigara bu olay basladigindan beri uc tane filan icmisimdir. alkol haftada bir bikac bira seklinde. yas 19. ne olabilir bu? en erken 2 ocak'a randevu alabildim doktordan. agri filan yok. sinirlerim bozulunca artiyor gibi. rahatsiz edici bi his. tesekkurler.
 
tansiyonun yükselmiş bende de olurdu yediğim bişeyler çarpıntı yapardı.
değişik bir şeyler yedin mi tuzlu vs

  • basond  (30.12.16 19:57:00) 
stres tabii ki. iyi uyku, rahatla ve geçsin. anksiyeten var mı? heyecanlı biri misin?


  • mewthree  (30.12.16 19:59:41) 
oo ortalikta hicbi sey yokken kuduz oldumm beni hastabneye goturun diye cigiran bi insanim. herkes beni zehirlemeye falan calisiyo saniyorum ara ara. oyle anksiyeteliyim. kafama taktikca daha cok arttigini fark ettim ama bi gun surmesi korkuttu:(


  • aweamadeus  (30.12.16 20:01:23) 
Anksiyete, kaygı bozukluğu veya panik atak öncüsü olabilir.


  • neo geisha  (30.12.16 20:08:32) 
aha aynı ben. psikiyatrlığız. yazılanlar +1


  • freetakilir  (30.12.16 20:21:34) 
üstüne düştükçe daha çok artar, evet. bir şeylerle meşgul olmaya bak, hareket et, dizi izle, şarkı söyle, bana özel mesaj at. şapşik şapşik oturup ölüyo muyum diye vücudunu dinleme yani.


  • mewthree  (30.12.16 20:36:57) 
Benim nabzım düşüktür ama kalbim çok kuvvetli atar. Attığını karnımda falan bile görüyorum bazen midem boşken. Sülalesi rahat bir adamım, kaygı gerginliğim falan yok.


  • yirmisantim  (30.12.16 20:40:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.