[]

tanrıya allah diyen çocuk yapmacık geliyor mu size?

sb, teşekkürelr.
 
aşırı


  • cekilmis gayfe  (28.12.16 21:20:01) 
yeni life is drunk
yapmacık, debe kasıyor gibi biraz.

  • basond  (28.12.16 21:21:10) 
Ne desin yaratıcı mı desin demeye gelmiştim, sessizce uzaklaşmayı yedirmedim kendime...

Şimdi baktım da, ben böyle güzel hikaye anlatıcı yazarları okumayı seviyorum, ben de eskiden böyle yazardım heheh. Bu tarz anlatıcılığı her entry'de yapınca bence de samimiliği kalmıyor, sürekli dede korkut modunda gezmek mümkün olmadığı için hade len oradan diyor insan bir yerden sonra; o konuda haklı insanlar.
  • baba jo  (28.12.16 21:27:20 ~ 21:29:36) 
son debe entry'sinin ilk paragrafını bitirmeden onun yazdığını anladım. çünkü böyle çok alakasız başlıklara kolpa olduğu çok belli olan entry'ler yazıyor. hikayeler baştan aşağı yapmacık. neymiş efendim çocuk hüzünlü gözlerle bakıyormuş falan. ya bi sktir amk.
edit: yapmacık da olsa güzel yazıyor arada. o ayrı. sonuçta zamanında depeyi de bu tarz yazıyordu. hatta jun misugi de hikayelerini abartılı süsleyerek anlatırdı. ikisini de çok severek okurdum. ama life is drunk ve bu eleman güzel yazsa da pek beğenemiyorum. özellikle bunun debe için verdiği saçma mücadele nedeniyle bi antipati oluştu bende. açtığı başlıklar ilgi çeksin diye entry yazıp siliyor falan.

  • himmet dayi  (28.12.16 21:49:11 ~ 21:52:04) 
engelledim ben bugun.


  • monsieur turti  (28.12.16 23:29:59) 
İnadına eksiliyorum.

Life is drunk ı da pek sevmezdim ama bu tanrıya allah diyen çocuk life is drunk ı eleştirip uçurulmasını isterken sonra aymısını kendi yapınca bu önyargıyla okusam da okumasam da basıyorum eksiyi.
  • eeb  (28.12.16 23:37:59) 
ya iyi yazıyo arada ama bu kadar kasmasını anlamıyorum pek, normal hayatta ezik biri herhalde :)
haa ne engelledim ne badi yaptım. güzel yazarsa da hayal gücü kuvvetliymiş diye şukusunu veririm.

  • pamuk helvalar cebe  (28.12.16 23:55:58) 
bu ne ki, diye actim soruyu.

life is drunk'a benziyorsa yapmaciktir da... yazsin cizsin millet, elestiren de yazip cizerek cevap versin. ne bileyim...
  • e haliyle  (29.12.16 00:17:55) 
eveti tribüne oynuyor gibi


  • playing star again  (29.12.16 00:34:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.