mecidiyeköy - pendik tren istasyonu?

metro kullanarak direkt gidebiliyor muyuz?
mecidiyeköy - yenikapı / yenikapı - ayrılık çeşmesi / ayrılık çeşmesi - pendik. doğru mudur? pendik'ten taksiye mi binelim, yürünür mü?

bir de toplamda kaç dakika sürer ortalama?

Müthiş saçma bir yolculuk olur zira ileri gitmek için geri gitmiş oluyorsun. Bunun yerine Mecidiyeköy'den metrobüsle Uzunçayır, oradan da metroya aktarma yapıp direkt Pendik şeklinde gidebilirsin. 1 saat kadar sürer.

  • slayerrr  (28.12.16 21:59:20)
ayrılık çeşmesi-pendik yaklaşık 40 dk sürüyor. yokuş aşağı olduğu için yürünür. yürüme hızınıza göre 10 dk civarı da o sürer. taksi değil de pendik köprüsü üstünden aşağı yöne onlarca minibüs gidiyor, onlarla 2 dk'da inebilirsiniz istasyon yoluna.

251 numaralı çift katlılar ile mecidiyeköy'den binip direkt pendik istasyonun önünde de inebilirsiniz. trafik saati değilse o hem tek vasıta olur hem de sıcak olur.
  • desdenova34  (28.12.16 22:02:11 ~ 22:03:13)
metrobüs, uzunçayır, metro, minibüs
1, 1.30 saat

  • nax  (28.12.16 22:10:45)
bu arada trafiğin çok olmadığı saatlerde 251 çok mantıklı olur. direk önünde indirir. haftasonu sabah saatlerinde 50 dk'da mecidiyeköyden pendiğe gitmişliğim vardır.

  • hononu  (28.12.16 22:15:12)