[]

Bir Entry Arıyorum

Merhaba arkadaşlar,

Bir entry arıyorum, son bir ay içinde okudum ancak hangi tarihte yazıldığına dikkat etmemişim. Entry instagramla ilgiliydi. İnstagramın takip ettiğiniz, etmeseniz bile profiline bir defalığına da olsa baktığınız, sizi takip eden ya da takip ettiğiniz arkadaşınızın arkadaşı olan kişileri bile sizin karşınıza (öneri ya da beğeni olarak gibi hatırlıyorum bu kısmı) bir şekilde çıkardığı minvalinde bir entry idi. Hangi başlıkta okuduğumu hatırlamıyorum. Okumuş olan ve hatırlayan bir arkadaşımız vardır belki.

Şimdiden teşekkür ederim.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. VigLink ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.