[]

Atatürk Hava Limanından Bursaya

merhaba,

ankara -> istanbul -> bursa yapmalıyım, Atatürk hava alanından vapurla bursaya gitmek için nasıl bir yol izlemem lazım ? süreler nedir?

teşekkürler..

 
havalimanından yenikapı limanına taksi ile gidip bursa vapuruna binebilirsin
edit: evet düşündüğümden uzakmış 45 tl tutuyormuş. biergarten in dediği yol çok daha mantıklı hem trafiğe takılmazsın hemde paran cebinde kalır. havalimanı metro(ilkdurak yenikapı sondurak)

  • basond  (28.12.16 18:32:27 ~ 18:39:46) 
taksiyle yenikapı 20 tlden kat kat fazla yazar. 6-24 saatleri arasında geliyorsanız metroya binin yenikapıda inin oradan sonra az bir mesafe zaten.


  • biergarten  (28.12.16 18:35:41) 
havataş da yenikapıda indiriyor


  • nrmnm  (28.12.16 19:18:05) 
peki metroyla/havataşla Atatürk ve yeni kapı arası süreyi söyleyebilecek birileri var mı? :)


  • ardacan  (28.12.16 19:23:06) 
Metroyla yarım saat kadar sürer. Havataş trafiğe göre 30-60 dk. tahminen.


  • slayerrr  (28.12.16 21:18:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler aychovsky, baba jo, compumaster, deckard, fader, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, krem peynir, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.