[]

Stalk için açılan hesaba benim ismimi veren arkadaş

Oda arkadaşım ona buna bakmak arada yemek tarifi videolari likelamak için gecen aylarda bi instagram hesabı açmıştı. Bir iki hafta önce de bana bir fotoğraf gösterirken yanlışlıkla kendi profiline girdi bi baktım kullanıcı adı uyduruk bir şey ama bioda benim adım ve okulum yazıyor. Bi anda ustalıkla kapattı soramadım da. Unutmuştum şimdi aklıma geldi. Alakasız değil mi benim adımı ve okulumu oraya yazması. Tabii ki okulda bu isme sahip olan tek insan ben değilim de niye böyle bişi yapmıştır sizce?
 
Mal bence senin oda arkadaşın. Çok net mallık bu. Tekme at.


  • nigeo  (28.12.16 13:21:52) 
sacma, söyle kaldırsın.


  • basubadelmevt  (28.12.16 13:28:38) 
ya bi halt yiyecek ya da hakikaten mal+1


  • nrmnm  (28.12.16 13:39:13) 
Ben döverdim


  • glamdr1ng  (28.12.16 13:41:15) 
Feyk isim ararken sen gelmissin aklina.


  • brkylmz  (28.12.16 14:58:05) 
ayağımla kafasına basardım


  • groovettyn  (28.12.16 15:28:46) 
Arkadaşlar arasında olur böyle şeyler sırf ibneliğine bile yapmış olabilir, bir şey yok bunda.


  • angelus  (28.12.16 15:32:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.