[]

bi hediye sorusu da benden (duyuru hanımlarına)

edit: birincisi panduf link açılmadığı için yazayım dedim

www.hediyemen.com

urun.n11.com


birbirinden alakasız üç seçenek arasında kaldım ne alayım, 3. seçenek için; spor ve yoga yapmayı seviyor kendisi ama ben yoga'dan anlamadığım için bilemedim.

ek bilgi: 2 aydır beraberiz

 
ilki açılmadı. ikincisini çok beğendim :)


  • matilda  (26.12.16 12:07:35) 
2 çok güzel.


  • yaren  (26.12.16 12:09:29) 
Hali hazırda yoga yapıyor ise bu malzemeler hatta belki de daha iyileri vardır muhtemelen onda.

O yüzden kolye diyorum.
  • peggy  (26.12.16 12:16:20) 
panduf


  • yue  (26.12.16 12:55:29) 
yaa ben bile arada kaldım, şimdi yoga setini geçiyorum çünkü hem onda vardır hem de bunda malzemeye dikkat ediyor olabilir, mat kokar bir şey olur falan hiç girme ona.
böyle çiçek miçek seven bi insan olmadığım halde kolyeyi çok beğendim ben, ama kış hediyesi için panduf mu alsan acaba, bence şimdi panduf al ama kolyeyi de bi ara al:)

  • pamuk helvalar cebe  (26.12.16 13:43:19) 
Yoga yapıyorsa matı falan illa ki vardır. Panduf biraz basit bir hediye :/ üçünden biri alınacaksa bence de kolye.


  • ne cay icerim ne turk kahvesi  (26.12.16 13:50:57) 
İkisi de güzel ama kolye (bayıldım kolyeye hatta) veya panduf diyorum. çeşit çeşit mat var ve alınan birçok ürün kaliteli olmuyor, kendisi için kullanışlı yoga malzemesi halihazırda vardır.


  • kaymaktutmayansicaksut  (26.12.16 13:53:02) 
panduf


  • cabiday  (26.12.16 14:16:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.